Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,35 zł , zmiana od tamtej pory: 136,22%

Poniedziałek 23.05 CZAT 1Q z Piotrem Szczeblewskim na Strefie Inwestorów

Zgłoś do moderatora
"O wynikach finansowych PJP Makrum za I kwartał 2022 roku oraz planach rozwoju będzie można porozmawiać podczas czatu inwestorskiego z prezesem zarządu, Piotrem Szczeblewskim. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 23 maja 2022 r. o godz. 12:00.
Już teraz zapraszamy do zadawania pytań"
https://strefainwestorow.pl/artykuly/czaty-inwestorskie/20220518/wyniki-finansowe-pjp-makrum 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PJPMAKRUM 0,00% 15,00 2025-10-08 16:12:12