Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,00 zł , zmiana od tamtej pory: 31,67%

Ponawiam DO STNR; Masz znajomości u moderatora???

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-11-07 o godz. 21:13 ~STNR napisał(a):
> Niestety właśnie o tym pisałem. Kobieta jak ktoś przytoczył musi czuć misje. Jedna mówi że jest ładna ale wie że ma kiepski tyłek bo wie że te z dobrym nie grają na giełdzie. A dlaczego nie grają? Bo mają faceta który to robi za nie. Co do majątku to jest tu zastosowany prosty trik księgowy który można stosować w UE a już nie wolno go stosować w USA. Tj czasowo wydatki dla spółek IT wpisywać po stronie konta aktywów. Tak zwane inwestycje. Koszt to twoje aktywo.. UE ...
 
 
Ad STNR :"Niestety właśnie o tym pisałem. Kobieta jak ktoś przytoczył musi czuć misje. Jedna mówi że jest ładna ale wie że ma kiepski tyłek bo wie że te z dobrym nie grają na giełdzie. A dlaczego nie grają? Bo mają faceta który to robi za nie"
Jak bym takiemu "facecikowi" jak TY powierzyła swoje utrzymanie to nie dość ze ze śmiechu, ale i z głodu bym zdechła. O sianie już nie wspomnę. Rozumiem tą rotację wokół Cię
 
Ad STNR:
"Co do majątku to jest tu zastosowany prosty trik księgowy który można stosować w UE a już nie wolno go stosować w USA. Tj czasowo wydatki dla spółek IT wpisywać po stronie konta aktywów. Tak zwane inwestycje. Koszt to twoje aktywo.. UE .." - .
Nie rób z siebie kretyna. Najpierw IDOLU TYŁKÓW czegoś się moze naucz.
Nawet nie masz pojęcia co oznacza słowo koszt i inwestycja. Pewnie jesteś jednym z tych co na przychody mówią dochód
Język polski to też nie jest. :”czasowo wydatki dla spółek IT wpisywać po stronie konta aktywów” (???!!!!????). Nie  dziwne że masz kiepskie zdanie o swoich partnerkach ponieważ żadna baba z tobą nie gada, bo cię nawet trudno zrozumieć. Po co sobie zresztą takim czymś głowę zawracać. Wziąć co się da i dalej na polowanie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.