Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,84 zł , zmiana od tamtej pory: 40,90%

Ponad 3,6 mln EBITDA w3 Q. Góra gotówki na koncie.

Zgłoś do moderatora
Spółka zrobiła od początku roku ok 10 mln ebitda. Czyli na koniec 2016 zrobi 12-14 mln. Bardzo ładnie rośnie rentowność. Spółka efektywnie zamienia się w telekomunikację mobilną. Spadek przychodów jest związany ze spadkiem przychodów z kabla.
I oto chodzi.
Działałność modelu Telestrady jak dotąd bardzo rentowna. Spółka generuje dużo pieniędzy.
  • Ponad 3,6 mln EBITDA w3 Q. Góra gotówki na koncie. Autor: ~inwestor

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TELESTR 2,63% 19,50 2022-05-20 15:36:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.