Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,30 zł , zmiana od tamtej pory: 11,74%
Sami.
Kurs wraz z agresją rosyjską osunął się w popłochu do kilkunastu złotych. Nikt nie kalkulował, każdy chciał się jak najszybciej pozbyć akcji wieszcząc koniec Astarty.
Teraz, niewiele brakuje do kursu z dnia agresji, ale trzeba wziac pod uwagę kilka aspektów...
- pokazany dobry raport
- pola obsiane
- ceny żywności do góry
- wywóz zboża zgodnie z planem
Spółka jest teraz mega tania, ludzie powyrzucali akcje że strachu, a nie z faktycznej sytuacji firmy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASTARTA 1,71% 23,80 2023-03-29 10:09:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.