Forum Giełda +Dodaj wątek
3 miliony zysku
wyplacane dywidendy (czas do 23 kwietnia zeby nabyc akcje) 0.4zl
akcjonariusze ktorzy nie wywalaja na sile akcji jak tylko popyt maleje
niewielkie ryzyko inwestycyjne
zyski
2007- milion
2008-1,8m
2009- 2,9m
2010-? niewiadomo ale pewnie jeszcze wyzsze skoro firma sie rozwija
popatrz na wykres... nikt nie ma akcji po jakiejs smiesznej cenie dlatego nikt nie bedzie sypal jak tylko wzrosnie o 10 %
nie mowie ze wzrosty beda na poziomie setek procent ale...do konca roku napewno okolo 100 bedzie
jesli liczysz na zyski 30% na dzien( lub strata 50) to nie ma co wchodzic w te spolke
moja rada (nie dla spekulantow)
kupic zakopac raz poraz zagladac powoli realizujac zyski
pozdrawiam
  • pomysl Autor: ~gwarant sa

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHOENIX -6,67% 0,12 2014-01-13 16:49:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.