Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,35 zł , zmiana od tamtej pory: -6,67%
Tak sobie pomyślałem, żeby energię z fotowoltaika wykorzystywać do wytwarzania wodoru w procesie elektrolizy wody. To mógłby być sposób na magazynowanie energii. Nie byłoby problemów które mają akumulatory i baterie - z utratą pojemności i mocy oraz utylizacją. Jedyny problem to nezpieczne sprężanie i przechowywanie, ale pewnie to też da się rozwiązać, a wtedy to będzie przyszłość.
  • Pomysł Autor: ~MarcinI76
  • Re: Pomysł Autor: ~Inwestor
  • Re: Pomysł Autor: ~Kelt

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
01CYBATON 1,00% 4,06 2022-12-09 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.