Forum Giełda +Dodaj wątek

POMOŻECIE - BBICAPNFI- STOI NA LINII TRENDU

Zgłoś do moderatora
-W LUTYM 2007 BBI KOSZTOWAŁ 16ZŁ I OD TEGO CZASU SPADA ODBIJAJĄC SIĘ OD LINI TRENDU,JEŚLI POKONAMY STREFĘ 2,01-2,05 TO LECIMY DO POŁOWY SPADKÓW MINIMUM DO 8 ZŁ, JEŚLI POZOSTANIEMY W TRENDZIE SPADKOWYM ,JEŚLI NIE TO POFRUNIEMY WYSSSSOKO NIE WIEM JAK BO NIE STARCZA MI WYOBRAŻNI.
-C/WK U NAS 0,48 TO ŚMIECH NA SALI
-SYTUACJA W INSTALU ZMIERZA W DOBRYM KIERUNKU

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMPERA -6,14% 1,07 2020-07-09 13:31:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.