POLTRONIC
https://www.bankier.pl/wiadomosc/POLTRONIC-Ogloszenie-o-zwolaniu-Zwyczajnego-Walnego-Zgromadzenia-spolki-Poltronic-S-A-7935927.html
I jak tam leszcze? Wiemy co robimy i gdzie inwestujemy. Dywidenda znacznie większa niż na większości spółek na GPW. Płatna regularnie co roku