Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,30 zł , zmiana od tamtej pory: 4,85%

Polskie firmy stworzą inteligentny licznik energii nowej generacji

Zgłoś do moderatora
Cytat:"Spółki Apator i Phoenix Systems (z Grupy Atende) podpisały umowę na zaprojektowanie elementów licznika energii elektrycznej. Urządzenie korzystające z systemu operacyjnego Phoenix-RTOS będzie elementem Internetu Rzeczy (ang. IoT – Internet of Things).

Źródło: https://inzynieria.com/wpis-branzy/wiadomosci/9/56865,polskie-firmy-stworza-inteligentny-licznik-energii-nowej-generacji 

Źródło: https://www.wnp.pl/energetyka/apator-i-phoenix-systems-zaprojektuja-inteligentny-licznik,355151.html 
  • Polskie firmy stworzą inteligentny licznik energii nowej generacji Autor: ~Romano74

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATENDE 0,00% 3,46 2020-01-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.