Czy może ktoś wyjaśnić DLACZEGO tak dobry papier jak Getin zamiast drożeć to tanieje. Był już po 1,22 PLN a teraz (02.05.19 godz. 15:33) chcą płacić tylko po 1,116. Przecież tą naszą perłę mogą przejąć Niemcy albo jeszcze gorzej Ruscy. Wróg się czai.