Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,82 zł , zmiana od tamtej pory: -14,89%

Polska Grupa Energetyczna chce zbudować magazyn energii o mocy 200 MW

Zgłoś do moderatora
"Polska Grupa Energetyczna chce zbudować magazyn energii o mocy 200 MW, jednak realizacja projektu uzależniona jest od decyzji o przyznaniu dofinansowania. Grupa PGE pracuje też nad propozycjami legislacyjnymi, które pomogłyby zwiększyć opłacalność inwestycji w magazyny."

"Przystępujemy do wewnętrznej dyskusji w Grupie PGE, jakie zaproponować rozwiązania legislacyjne, które w przyszłości pozwolą, by magazyny energii mogły być powszechnie stosowane przez grupy energetyczne. Oczywiście musimy to zrobić we współpracy z Polskimi Sieciami Elektroenergetycznymi" - wskazał także Dąbrowski.

https://www.cire.pl/artykuly/serwis-informacyjny-cire-24/pge-chce-zbudowac-magazyn-energii-na-200-mw-pod-warunkiem-dofinansowania
  • Polska Grupa Energetyczna chce zbudować magazyn energii o mocy 200 MW Autor: ~Siwobrody

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
APSENERGY 2,08% 2,45 2026-01-05 16:05:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.