Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,39 zł , zmiana od tamtej pory: -15,83%

Polarisit a OTT1

Zgłoś do moderatora
Dla mnie temat Polarisit kręci się głównie wokół spółki zależnej Ott1, która w listopadzie raportowała: W trzecim kwartale 2020 r. OTT-ONE osiąga przychody w wysokości ponad 4 miliardów HUF i EBITDA około 60 milionów HUF. Spowolnienie gospodarcze spowodowane epidemią koronawirusa nadal nie miało wpływu na wyniki operacyjne spółki: razem z trzecim kwartałem jej roczne przychody ze sprzedaży wynoszą obecnie ponad 11 mld forintów, czyli o prawie 10 mld forintów więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
POLARISIT -0,85% 1,17 2022-01-20 17:00:00