Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,32 zł , zmiana od tamtej pory: 3,76%

Póki fundusz siedzi to każdy wzrost zasypie.

Zgłoś do moderatora
Na Krynicy fundusz sprzedał 20% całym pakietem a teraz się pluje ,że mógł po 35 zł za akcje Krynicy wydusić na rynku. Fundusze gdziekolwiek to porażka. Nie inwestujcie w pasożytnicze fundusze, które nie potrafią inwestować i zawsze się ośmieszają.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RELPOL -1,08% 5,52 2022-05-20 16:25:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.