Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  62,50 zł , zmiana od tamtej pory: -99,58%

PODSUMOWANIE

Zgłoś do moderatora
Co wiemy na co czekamy

Spółka działa naprawdę prężnie i zawsze stoi za akcjonariuszami.
Każdy akcjonariusz otrzymał dywidendę i ma szansę na srebrnego MCAN.

Kiedy inne Spółki masowo drukują akcje za grosze tutaj mieliśmy umorzenie akcji większościowego akcjonariusza.

1. Spółka posiada własną kryptowalutę MCAN która umożliwi inwestycję / zakup całego spektrum OZE, domy pasywne, przemysł filmowy, grunty, farmy PV, część BIO czyli medyczna mariuchana i jej produkty pochodne
link 
link 
2. Niedługo zapewne wystartuje sklep związany z OZE a w tym roku zapewne z częścią BIO
3. W lutym a dokładnie 8.02.21r MCAN wystartuje na jednej z największej azjatyckiej giełdzie kryptowalut QB
4. Obecnie MCAN można zakupić na giełdzie LATOKEN gdzie na 205 kryptowalut zdobyła 14 miejsce warto zanzaczyć, że to dopiero początek drogi bo całość się rozwija ekspresowo i zapewne jeszcze w tym roku będzie można korzystać w pełni możliwości tej kryptowaluty.
5. MCAN chyba jako jedyna kryptowaluta na świecie, oprócz tego, że jest walutą inwestycyjną ze względu na malejącą podaż (wg. zapisu 50% kryptowalut z inwestycji zostanie "spalone", a 50% zamrożone na okres 5 lat co będzie wpływać diametralnie na spadek podaży), dodatkowo, każdy będzie mógł częściowo zapłacić za produkt / usługę w MCAN uzyskując rabat, lub zainwestować np. farmę PV czerpiąc DYWIDENDĘ.
6. Pierwsza platforma ISSapp która umożliwi dystrybucję bezpośrednio od producenta medycznej marihuany i jej produktów na terenie UE.
7. Mcan na największych portalach dedykowanych dla kryptowalut Coinpaprika i CoinGecko
8. No i oczywiście patent lignolit który umożliwi produkcję drewna konstrukcyjnego z odpadów drzewnych o lepszych parametrach po znacznie niższej cenie od tradycyjnego (obecnie budownictwo szkieletowe / modułowe staje się coraz popularniejsze, w budownictwie tradycyjnym drewno konstrukcyjne również zawsze było i będzie obecne, sam ten patent może zrewolucjonizować rynek)
9. EcoMilan - deweloperka 95% udziałów; Energa Plus 37,5 % - mikrosfera; Carbonheat 50% - ogrzewanie na podczerwień (popularne szczególnie z fotowoltaiką gdzie koszt ogrzewania tańszy od tradycyjnych źródeł, często używane w domach modułowych i szkieletowych i nie tylko); Red Pharma 22,5% - branża medyczna m.in anty Covid; Recco Nieruchomości 100% udziałów.
Red pharma, oraz Energa były pierwszymi przejęciami za walutę MCAN, a wiemy, że będzie ich więcej.

Podsumowując każdy aspekt: Lignolit, Medyczna Marihuana, Kryptowaluta to są inwestycje które można już liczyć w setkach milionów i miliardów zł w przyszłości.
Na chwilę obecną mamy 100% zrealizowanych zapowiedzi.

W dodatku każdy akcjonariusz otrzymał dywidendę w postaci MCAN, a każdy z akcjonariuszy do dnia 1.02 ma szansę otrzymać srebrnego MCAN który ma być odkupowany po cenie min. 1000MCAN a jego wartość samego srebra ok 28$ (kolekcjonersko bezcenna jak dla mnie ;) ) pośrednio w losowaniu, lub bezpośrednio przy odpowiednim progu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BPC 0,00% 0,26 2023-05-30 11:09:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.