Forum Giełda +Dodaj wątek

Podsumowanie

Zgłoś do moderatora
Pozyskano 10.67mln, koszty obydwu emisji wyniosły jedynie 33800pln.

Średnia cena w emisji akcji serii C i D, w sumie1,088mln akcji, wyniosła 9.806pln za 1 akcję

Po rejestracji emisji będziemy mieli 3,94mln akcji
.
Zysk netto za ostatnie 4 kwartały przypadający na 1 akcję przy uwzględnieniu nowej emisji wynosi 59.6groszy.

C/Z przy cenie 7pln wynosi 11.7

C/Wk przy cenie 7pln wynosi 1.94 (uwzględniając koszty emisji)

C/Z wg zapowiedzi na 2011 przy kursie 7pln wyniesie 4.24

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BROADGATE 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00