Forum Giełda +Dodaj wątek

Podpisanie listu intencyjnego ze spółką Verisante Technology Europe

Zgłoś do moderatora
Podpisanie listu intencyjnego ze spółką Verisante Technology, Inc. z siedzibą w Vancouver, Kanada

Zarząd spółki Astoria Capital S.A. ("ACL") informuje, iż w dniu 28 maja 2014 r. do siedziby spółki wpłynął podpisany list intencyjny ze spółką Verisante Technology, Inc. z siedzibą: 306-2309 West 41st Avenue Vancouver BC V6M 2A3, Kanada ("VRS") "), w którym to liście ACL i VRS wyraziły chęć zawarcia umowy dotyczącej utworzenia wspólnego przedsięwzięcia (joint-venture) pod nazwą “Verisante Technology Europe" ("VTE"). Najważniejsze elementy zawartego listu intencyjnego to:

1) VTE otrzyma licencję na wyłączność (obejmującą cały świat) do wykorzystania wartości intelektualnych VRS do zastosowań w urządzeniach medycznych do wykrywania nowotworów górnego odcinka układu pokarmowego;

2) ACL otrzyma 70% udziału w VTE, a VRS i jej menedżerowie pozostałe 30% za wsparcie przy zarządzaniu spółką i wsparcie przy komercjalizacji technologii;

3) VTE uiszczać będzie VRS opłatę licencyjną ("royalty payments") w wysokości 3% przychodów z tytułu sprzedaży urządzeń medycznych do wykrywania nowotworów górnego odcinka układu pokarmowego;

4) VTE zapłaci VRS 1 mln USD po osiągnięciu przez VTE wybranych kamieni milowych (określonych jako uzyskanie stosownych zezwoleń FDA/UE, rozpoczęcie sprzedaży);

5) Kapitał na opracowanie i komercjalizację urządzeń medycznych do wykrywania nowotworów górnego odcinka układu pokarmowego pochodzić będzie ze środków własnych ACL, z dotacji unijnych oraz wpływów z emisji akcji do inwestorów z Europy (VTE docelowo zadebiutuje na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
APOLLO -22,76% 0,90 2022-06-29 16:12:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.