Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,96 zł , zmiana od tamtej pory: -53,04%

Podejmujemy decyzje w trosce o Spółkę

Zgłoś do moderatora
Szanowni Państwo

Ze względu na prowadzone rozmowy i analizy z dostawcą technologii oraz kluczowych urządzeń - ThyssenKrupp Uhde Engineering Services GmbH w zakresie dotychczasowo prowadzonej inwestycji pod nazwą „Budowa i uruchomienie instalacji odolejania rozpuszczalnikowego gaczy parafinowych wraz z instalacjami pomocniczymi dla Spółki Polwax S.A.” („Inwestycja”, „Future”) oraz procesem mającym na celu wyłonienie wykonawcy/ów Inwestycji przy jednoczesnym uwzględnieniu zakontraktowanych z ThyssenKrupp gwarancji na licencje technologiczne i dostarczone kluczowe urządzenia - Spółka postanowiła o Zawieszeniu postępowania ws. zatwierdzenia prospektu Spółki.

Z uwagi na fakt, że zakończenie powyższych działań jest istotne z punktu widzenia treści zawartych w prospekcie Zawieszenie jest jedynym właściwym rozwiązaniem proceduralnym. Po zakończeniu wszystkich działań związanych z Inwestycją oraz zawarciu umowy z ING Bankiem Śląskim S.A. odnośnie finansowania Inwestycji postępowanie ws. Zatwierdzenia prospektu będzie kontynuowane.

Szczegóły
link 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLWAX -1,77% 1,39 2025-10-15 15:33:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.