Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,38 zł , zmiana od tamtej pory: -21,23%

Podatek, link

Zgłoś do moderatora
Paradoksalnie to dobre info. O tym podatku mówi się od dość dawna. Po wystąpieniu Morawieckiego 06.04.20. stał się pewnikiem - pytanie tylko było "ILE?" . Zakładano minimum 3% - a tu niespodzianka 1,5%. W biznesie najgorsza zawsze jest niepewność, a teraz można już odetchnąć z ulgą . Zresztą przy wzroście przychodów 46,7% te 1,5% to pikuś.link  

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDA 0,00% 19,20 2023-02-07 11:21:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.