Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,38 zł , zmiana od tamtej pory: -20,41%

Podatek cyfrowy

Zgłoś do moderatora
Mam nadzieję, że mocno spadnie do czwartku, bo chcę wejść przed wynikami ;)
Tak serio to sobie policzcie 13 mln x 1,5% = to około 0,2 mln zł, Jeśli zysk netto wyniesie 3,2 mln, to zejdzie tylko do 3 mln.
Tylko teraz popatrzcie na coś innego, tutaj jest ładny zysk, a co zrobią wielkie koncerny jak netflix, które mają małą marżę, czy podniosą cenę czy co zrobią? CDA nie musi tego robić, więc jak konkurencja podniesie ceny, to CDA tylko może zyskać.
  • Podatek cyfrowy Autor: ~michal0110
  • Re: Podatek cyfrowy Autor: ~James_Bond

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDA 0,00% 19,40 2023-01-27 12:28:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.