Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,60 zł , zmiana od tamtej pory: 43,33%

pod rozwage

Zgłoś do moderatora
dla wytrwalych, cos exclusiv

Jesteśmy teraz w takim okresie. Trzy z pięciu najbardziej zewnętrznych planet naszego Układu Słonecznego rozwijają się w fazach cyklu kwartalnego większych cykli synodycznych (koniunkcji). To dużo. Jeśli uwzględnimy Marsa, wówczas cztery z sześciu najbardziej zewnętrznych planet znajdują się w tych krytycznych matematycznych / przestrzennych relacjach między sobą między 21 grudnia 2020 r. A 17 lutego 2021 r. Opisaliśmy ten potężny przedział czasowy, jak również w kilku z tych rubryk w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Ale żeby powtórzyć, Jowisz dokonał 20-letniej koniunkcji z Saturnem 21 grudnia 2020 roku; Jowisz zbliża się do Urana w ten weekend, 17 stycznia (kwartał z 14-letniego cyklu); a Saturn zrobi zanikający kwadrat do Urana 17 lutego, co jest 11,25-letnim kwartalnym cyklem jego dłuższego 45-letniego cyklu synodycznego. Mars dołączył już do tego szczytu planetarnego swoim kwadratem do Saturna (13 stycznia, dzień impeachmentu), koniunkcji z Uranem (20 stycznia) i kwadratu do Jowisza (23 stycznia). Dlatego jesteśmy teraz w pełni w środku najpotężniejszego geokosmicznego przedziału czasu w roku, od 21 grudnia do 17 lutego

Podczas gdy rynki akcji, bitcoinów i zbóż eksplodują w układzie przypominającym bańkę, zwracamy uwagę na dynamikę planetarną i nasze obserwacje, jak zachowywały się w przeszłości. Jowisz w aspekcie kwartału (lub cyklu trygonowego) względem Urana, na przykład, jest najbardziej spójną korelacją cykli par planetarnych z kulminacyjnymi cyklami pierwotnymi na amerykańskiej giełdzie w ciągu dziewięciu dni handlowych. Kwartalne fazy cyklu między Saturnem a Uranem są najsilniejszymi geokosmicznymi korelacjami z kulminacją 4-letniego cyklu indeksów giełdowych w ciągu 10 miesięcy. W rzeczywistości każdy alternatywny 45-letni cykl zanikającego kwadratu Saturn / Uran jest jedynym spójnym cyklem planetarnym prowadzącym do dwóch najbardziej stromych krachów giełdowych w historii Stanów Zjednoczonych: spadek w latach 1835-1842, kiedy rynek stracił 80% i 1929-1932, kiedy rynek stracił 89%. Jest to trzeci przypadek tego naprzemiennego 45-letniego cyklu (nazwij go potencjalnym 90-letnim cyklem).

pozdro...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SOLAR -0,39% 5,16 2022-05-17 16:49:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.