Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,93 zł , zmiana od tamtej pory: 195,56%

Początek dużych wzrostów - możliwe nawet 50%

Zgłoś do moderatora
Kilka lat spadków kursu i zniechęcenia do spółki akcjonariuszy stwarza okazję aby taniej kupić akcje od tych bardziej zniecierpliwionych, oczywiście najważniejszym powodem są obecne atrakcyjne fundamenty firmy, niskie wskaźniki szczególnie C/WK 0,30 i C/P 0,05 i dobre perspektywy w najbliższych 2-3 latach - jestem przekonany że program 500+ czy nowe rozdanie środków unijnych będzie miało pozytywny wpływ na wyniki.
Po wczorajszym mocnym wzroście najważniejsze że jest kontynuacja i na sporych obrotach więc szansa dla dalszych wzrostów jest duża.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NTTSYSTEM -2,04% 8,66 2025-10-17 15:28:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.