Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,90 zł , zmiana od tamtej pory: -35,93%

Po wzrostach

Zgłoś do moderatora
Niestety mamy naganiacza na pokładzie, czyli jutro dalsze spadki

Rysuje się zasłona ciemnej chmury…

Zasłona ciemnej chmury pojawia się na końcu fali wzrostowej i zapowiada odwrócenie trendu. Pierwszą część tej formacji tworzy długa biała świeca. Następnie na rynku musi pojawić się świeca czarna, która stanowi dopełnienie całości. Świeca ta powinna otworzyć się powyżej zamknięcia świecy pierwszej wskazując na dalszą presję kupujących. Rynek może jeszcze nieznacznie pójść w górę, ale zaraz po tym muszą zacząć się spadki na tyle silne, aby świeca czarna zamknęła się poniżej połowy korpusu świecy białej. W takim przypadku formację uznaje się za kompletną.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EDINVEST -1,56% 3,78 2021-12-06 15:57:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.