Po co kupujecie? Po co siedzicie przecież tracicie swój cenny czas i zużywacie klawiaturę? przecież ta spółka to strata czasu czy 0,5 czy za 2 zł to i tak gów...........o zostaje gów-m. A może ktoś wam płaci za to żeby opluwać wszystko co związane jest z tą spółką. Dziwi mnie tylko to że sama spółka nie reaguje na wylewanie tyle gów..na. Pani Belka też nie szanuje siebie bo za te epitety które używane są na tym forum powinien wziąć się prokurator. Chyba że to wszystko to zagrywka.