dodam ze kompletnie nie rozumiem tych ,co teraz sprzedaja zadowalajac sie kilkoma zlotymi zarobku na akcji,przeciez to nie tego typu spolka.Tu gra sie naprawde o duze zyski na akcji.,,ktore sa mozliwe w kazdej chwili .Nadmienie jeszcze tylko ze spolka zajmuje 8 lokate w rankingu popularnosci spolek,a to dopiero poczatek