Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: -1,33%

Po co ta spolka w ogole jest na GPW

Zgłoś do moderatora
Przecież to totalne scierwo a wlodarzy nie interesuje w ogole wartosc akcji.Wrecz robia wsxystko azeby byly jak najtansze.Mam nadzieje ze GPW wyda wkrotce jakies oswiadczenie odnosnie usilowania wprowadzenia miliardow akcji przez CFI ,kategorycznie tego zakaze i zrobi z CFI przyklad i przestroge dla innych.Tak zeby zadny juz pozal sie boze przedsiebiorca podobnych lotow juz nie probowal podobnych akcji.Wlodarze KNF i GPW powinni byc swiadomi ze wlasnie przez tolerowanie takich rzeczy jakie sie dzieja w CFI polski rynek akcji ma taka zla opinie.Zero kontroli machlojek przez KNF.Gdyby ta instytucja dzialala jak nalezy przecietny kowalski nie balby sie inwestowac na gieldzie a tak wiesniaki z CFI doprowadzily do pelzajacej wartosci akcji przez jakies machlojki z dodrukami i resplitami i smieja sie akcjonariuszom w twarz.Do czego to podobne zeby tolerowac cos takiego.To jest Panstwo czy Dziki Zachod???

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CFI -0,67% 0,30 2022-01-17 15:23:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.