po co gruby ma kupować po 0,23 jak leszcz oddaje po 0,22 myśleć głową inwestory nie po to zgarną wczoraj w 10 minut trzy poziomy żeby dzisiaj niżej oddawać ! Odbierze od was resztę to odjedziemy dalej, na razie sam wali straszakami to na sprzedaży batonik to kilka akcji puści żeby zachęcić a raczej zanęcić leszcza. Dobra rada kto ma słabe nerwy niech idzie na spacer