Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  77,60 zł , zmiana od tamtej pory: 10,57%

Płyn do dezynfekcji rąk "Pulsept" - ile mogą na tym zarobić?

Zgłoś do moderatora
"Władze chemicznej spółki przyznają, że obecnie "Puławy" są w stanie produkować ok. 15 tysięcy litrów "Pulseptu" na dobę, ale rozpoczęto już prace nad znacznym powiększeniem tych zdolności. Po zakończeniu rozbudowy, instalacja będzie mogła wytwarzać do 70 tys. litrów własnego środka biobójczego na dobę."

"Biobójczego środka z Puław nie znajdziemy jednak w sklepach. Jak przyznaje Marek Sieprawski, rzecznik ZA, jego dystrybucja prowadzona jest z myślą o odbiorcach instytucjonalnych."

- ile mogli na tym zarobić od maja?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PULAWY -1,38% 85,80 2021-09-17 16:42:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.