Jak widać po publikacji, również po XTB będzie można się tego spodziewać i zastanawiam się czy nie sprzedać jednak już
Szkoda ryzykowac dla 2-3zl więcej na akcji, mam dziwne przeczucie ze jednak wyniki Xtb rozczarują :(
Zobaczę jak otwarcie giełdy dzisiaj ale lepiej teraz sprzedać z zyskiem nuz stracić.
Dziękuje