Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,36 zł , zmiana od tamtej pory: -10,06%
"natomiast w posiadaniu 179 inwestorów indywidualnych pozostaje 7 511 429 akcji Aforti PLC (stanowiących 19,56% kapitału zakładowego) o łącznej wartości 6 835 400 GBP."

Mieli zebrać 5mln EUR a mają już zebrane 6,8mln GBP.

Więc zebranie 4,5mln GBP w ofercie publicznej powinno być proste.

  • PLC Autor: ~Michał
  • Re: PLC Autor: ~Michał
  • Re: PLC Autor: ~rekin
  • Re: PLC Autor: ~siema

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AFHOL -1,38% 5,72 2021-09-22 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.