Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,20 zł , zmiana od tamtej pory: 5,16%

Platige Image czyli Płacisz i (trzy)masz

Zgłoś do moderatora
Aktualnie od lutego 2021 nadal jesteśmy w trendzie spadkowym na dolnym ograniczeniu kanału, ale kurs porusza się powoli w kierunku środka co oznacza, że za chwilę spotka się z oporem na poziomie 26,2zł
Ogólnie można zauważyć, że spółką handluje się na niskim wolumenie i porusza się między 25-26zł w ostatnim okresie.
Jest to też sytuacja dość niebezpieczna dla kupujących ponieważ niska płynność spółki może utrudnić realizacje potencjalnych zysków z inwestycji... Czytaj dalej i zobacz analizę wykresu: https://pl.tradingview.com/chart/PLI/Snn89hHh/ 

Więcej analiz, wiadomości i wskaźniki dla PLI 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLATIGE 1,15% 26,50 2021-10-27 14:59:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.