Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,10 zł , zmiana od tamtej pory: 13,42%

Platige, Greg, Amber...

Zgłoś do moderatora
osoba grega ciacha łączy kilka ciekawych wątków
niedawno:
''Do zespołu Platige Image dołączył Greg Ciach, który obejmuje nowo utworzoną funkcję business development director of game dev.''
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/greg-ciach-business-development-director-platige-image
pli kupiło pomysł gamedev od polyamorus, którego pomysłodawcą jest właśnie greg
''• Platige Image S.A. zgodnie z założeniami w ramach prowadzonych selekcji projektów gamingowych nabyła od spółki Polyamorous Sp. z o.o. w dniu 1 marca 2022 roku, prawa stanowiące wkład twórczy do rozpoczętego projektu gry z gatunku RPG. Prawa, o których mowa w zdaniu poprzedzającym, na moment sporządzenia raportu okresowego odpowiadają trwającemu etapowi prototypowania.''
ostatnio zaś:
https://gry.interia.pl/newsy/news-rumunska-agencja-rozwoju-gier-amber-otwiera-nowe-studio-w-po,nId,6082258
robi się naprawdę ciekawie...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PLATIGE 0,77% 26,20 2022-12-07 09:00:00