Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,20 zł , zmiana od tamtej pory: -60,49%

Plany Comperii

Zgłoś do moderatora
Spółka w 2018 roku zamierza dynamicznie rozwijać się w sektorze działalności ubezpieczeniowej za pośrednictwem spółki zależnej - Comperia Ubezpieczenia Sp. z o.o. ("CU"). Planowana skala działania sieci dystrybucji produktów ubezpieczeniowych ma objąć swym zasięgiem obszar całej Polski; dalszy rozwój technologiczny powinien pozwolić CU na wprowadzenie kanałów bezpośredniej sprzedaży ubezpieczeń, zwłaszcza że posiadane w CU kompetencje z zakresu implementacji projektów i rozwiązań technologicznych (wdrożone unikalne rozwiązanie softwarowe w postaci aplikacji ComperiaAgent) ułatwiają nawiązywanie współpracy z ubezpieczycielami w zakresie usług on-line.
W ramach poszukiwania możliwości synergii pomiędzy głównym segmentem aktywności Spółki, jakim jest reklama efektywnościowa, a dynamicznymi potrzebami głównych klientów Spółki, tj. banków i instytucji finansowych, Spółka jest w fazie uruchamiania projektu z zakresu wspierania finansowania zakupów w formule handlu elektronicznego (ecommerce/mcommerce), dostrzegając w dynamice rozwoju rynku zakupów internetowych perspektywy znaczącego wzrostu skali tzw. sprzedaży krzyżowej (cross-selling) adresowanej do obecnych klientów. Wdrożenie w Polsce nowej dyrektywy UE regulującej rynek płatności, tzw. PSD 2 (Payment Services Directive 2) przyczyni się do zmniejszenia bariery wejścia przez Spółkę w obsługę segmentu ecommerce na bazie posiadanych relacji biznesowych z bankami i firmami pożyczkowymi, zaś nowatorskie rozwiązania z zakresu sztucznej inteligencji i systemów samouczących (tzw. machine learning), zrewolucjonizują w najbliższych latach obsługę procesów pozyskiwania finansowania konsumenckiego; w tym zakresie Spółka mogłaby oferować najnowsze rozwiązania na bazie posiadanych relacji biznesowych.
W dalszym ciągu prowadzony będzie rozwój platformy do obsługi segmentu sieci afiliacyjnej comperialead, z uwzględnieniem faktu, że strategia zmniejszania sieci oddziałów stacjonarnych w bankach powoduje zwiększenie wagi współpracy z sieciami afiliacyjnymi; Spółka zamierza maksymalnie wykorzystać ten proces w ramach sieci tworzonej przez Spółkę i jej partnerów, umacniając w ten sposób swą pozycję wśród klientów finansowych.
  • Plany Comperii Autor: ~nieja
  • Re: Plany Comperii Autor: ~Comperia

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COMPERIA 0,00% 3,24 2019-08-13 16:35:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.