Forum Giełda +Dodaj wątek

==PLANETSOFT == prośba do zarządu ===

Zgłoś do moderatora
Drogi zarządzie ..Proszę was nie twórzcie nowych spółek zależnych , nie przejmujcie innych podmiotów , nie podpisujecie nowych kontraktów , nie pracujcie nad nowym rozwiązaniami technologicznymi , nie zaciągajcie nowych kredytów ,nie współpracujcie z innymi podmiotami , nie składajcie wniosków o dofinansowanie projektów z unii europejskiej , nie ogłaszajcie nowych komunikatów , przestrzegajcie nowych członków rady nadzorczej przed kupnem akcji waszej spółki .
Bo jak tak dalej pójdzie to akcje będą wyceniane po cenie emisyjnej ...
To tyle , taka mała prośba z mojej strony ...

p.s A dla animatora poproszę o solidną premię pieniężną .. Zasługuje na to ....
Wierny , cierpliwy i czekający akcjonariusz ..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLANETINN 0,00% 0,06 2019-04-30 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.