Forum Giełda +Dodaj wątek

PLANETSOFT ____CO NAS CZEKA W NAJBLIŻSZYCH DNIACH ____

Zgłoś do moderatora
Wklejam fragmenty z dostępnych raportów i innych informacji :

---Do końca pierwszego kwartału 2013 r. roku Planet Soft chce przejąć jeszcze 2 podmioty.

---W kolejnych tygodniach planujemy finalizować już rozpoczęte rozmowy. Wypracowanie dobrych wyników w 2012 zwiększyło kilkukrotnie posiadane kapitały spółki. To pozwoli na przejęcie większego podmiotu .

---Spółka nie wyklucza wypłaty dywidendy. Wypłata dywidendy nie jest częsta w Spółkach notowanych na rynku NewConnect dlatego przejrzysta polityka dywidendowa Planet Soft na pewno wpłynie na atrakcyjność Spółki wśród inwestorów .

---. W IV kwartale 2012 r. został częściowo opracowany mechanizm działania
urządzenia, jego design oraz strategia komunikacji. Spółka córka w celu realizacji projektu powołała
zespół projektowy złożony m.in. z Pana Tomasza Rygalika, Pana Pawła Tkaczyka oraz innych znanych
specjalistów. Spółka jeszcze w I kwartale 2013 r. zamierza rozpocząć promocje swojego produktu oraz
pozyskiwać pierwszych klientów.

----Value Lab spółka już w listopadzie rozpoczęła realizację projektu QRShoper – aplikacji mobilnej umożliwiającej dokonywanie zakupów mobilnych z plakatów czy gazet. W naszej ocenie będzie to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się produktów.
Być może już niedługo dowiemy się czegoś więcej ....


Są to oczekiwane wydarzenia które zostały wcześniej zasygnalizowane w raportach a być może należy oczekiwać także pozytywnych informacji o pozyskiwaniu środków z unii europejskiej składanych przez spółki córki ...
Możemy oczywiście otrzymać raporty z bieżącej działalności o których wcześniej nie było mowy ...

A co z tego wyniknie i jak się przełoży na kurs ??? WKRÓTCE OBACZYM ...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLANETINN 0,00% 0,06 2019-04-30 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.