Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,92 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%
Witam,
Po sprzedaży akcji po wycofaniu z giełdy przez CDM Pekao dostałęm pit 8c gdzie mam tylko pozycję przychód bez kosztów jego uzyskania co generuje duży i nieuzasadniony podatek Czy ktoś się orientuję jak rozliczyć koszt uzyskania w takim przypadku.W biurze maklerskim gdzie kupowałem akcje powiedzieli, że dla akcji zdjętych z giełdy nie wystwia się na picie kosztów uzyskania. Czy mam to sobie sam policzyć? Wszelkie informacje najlepiej uzasadnione prawnie będą mile widziane,

Pozdrawiam,
Mc_Urb

  • Pit 8c Autor: ~Mc_Urb

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MISPOL 3,37% 0,92 2014-02-10 15:00:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.