Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,04 zł , zmiana od tamtej pory: -12,39%

Piszcie do IR aby zarząd kupił akcje

Zgłoś do moderatora
Hej,
Zgodnie z tym co Hihi pisał jakiś czas temu - kurs spadł do 9zł. O ile nie zgadzam się z powodami, to jednak stało się.

Wydaje mi się, że minimum odpowiedzialności zarządu przy takim kursie to jednak jakiś skup akcji przez nich i osoby kluczowe! Przecież to 9,10zł kwota którą sobie ustawili w programie. Więc po UJ emitować nowe akcje jak można kupić w tej cenie?

Proponuję aby zainteresowani akcjonariusze pisali na [email protected] z tą propozycją... może to cokolwiek da ;) (choć pewno nie...)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARTIFEX -0,25% 7,92 2022-05-18 15:30:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.