Parę interesujących Ewentualnie Słów
czyli
Kazika Opinie o Opinii
Pozytywy
1. Prezes (chyba po raz pierwszy) dotrzymał słowa.
2. Informacje o opinia potwierdziły to co Prezes skrzętnie ukrywał - spółka nie ma pieniędzy na działalność
3. W informacjach nie ma żadnego negatywnego zaskoczenia, ale pozytywnego też nie ma. Czego innego bowiem można było sie spodziewać.
Negatywy
1. Kolejna kara nadchodzi - podobno w grudniu zawarli umowę z firmą z Emiratów, o której nie poinformowali rynku.
2. Wojciechowicz okazuje się być księgowym analfabetą (choć w sumie to żadna nowość) - wpisał w prognozy finansowe PRZYCHODY z tytułu emisji i opodatkował je CITem (str. 47).
3. Likwidacja dzialalności CBDNA - tysiąc złotych przychodów przez kwartał.
A tak serio - to każdy może sam ocenić realnośc umowy na sprzedaż licencji do firmy Emiratów. Opinia jasno wskazuje że firma nie ma pieniędzy na dzialaność, nie ma z czego sfinansować planów - choć może emisja (nieopodatkowana !!) zapewni jakies środki.
Już jedna firma - bodajże Aquatech robiła biznes na budowie oczyszcxzalni ścieków w Dubaju. Instalacje do Biomasy pewnie będą zgazowywac resztki z tych oczyszczalni - równie realny biznes. Można wierzyć że ktoś ubezpieczy chiński kredyt na 17 milionów Euro.
Można wierzyć w każdą bajke opowiedzianą przez Wojciechowicza.
Można też kręcic kółka - jest ryzyko jest zabawa.
Ale to Hyenergy bliższe jest teraz HYIP, nie giełdowej spółce.