Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  37,00 zł , zmiana od tamtej pory: -14,05%

Pierwszy od dwóch lat rejs Enter wykonany 737 Max

Zgłoś do moderatora
W czwartek (25 marca) z Katowice Airport na Teneryfę poleciał pierwszy po dwuletniej przerwie Boeing 737 MAX, prywatnych linii lotniczych Enter Air. Samoloty były uziemione od marca 2019 roku, po dwóch tragicznych katastrofach tego modelu.

https://www.rynek-lotniczy.pl/wiadomosci/boeing-737-max-linii-enter-air-juz-w-powietrzu--11071.html?fbclid=IwAR0Neuzfk4hEgSO_f-IWR6xftqCLSEgK0AleWE4lofNm5DDxRzfM5-SmaXg
  • Pierwszy od dwóch lat rejs Enter wykonany 737 Max Autor: fiodi

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENTER -0,62% 31,80 2021-09-20 17:01:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.