Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,47 zł , zmiana od tamtej pory: -1,70%

Pierwszy artykuł o aplikacji

Zgłoś do moderatora
https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://strefainwestorow.pl/wiadomosci/20200110/pl-group-zaprezentowalo-aplikacje-plcfmr&ved=2ahUKEwifqpmU8_jmAhUMrosKHQxXDzwQFjABegQIBBAB&usg=AOvVaw2-6eBovr7tLobLuBcVoUMr

Macie możemy dalej lecieć w dół xD

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLGROUP 3,59% 0,46 2021-01-22 13:39:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.