Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  20,99 zł , zmiana od tamtej pory: -17,10%

Piękny raport...

Zgłoś do moderatora
Ale czy to wystarczy żeby ruszyć? Ja się obawiam. Chyba musi być powtarzalność w kolejnych latach. Ale ciekawe kapitały 1 mld a Wycena giełdową daleko od tej wartości. Jak pokażą takie zyski w kolejnych dwóch latach to wyjdzie, że zysk równy będzie kapitalizacji. Jakoś to się kupy nie trzyma. Co sądzicie?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
CAVATINA 0,58% 17,40 2023-05-26 15:00:08