Jeżeli 1 fala wzrostów skończyła się na ostatnim ath, 2 fala spadkowa za nami, a teraz rozpoczęliśmy 3 falę wzrostów, w teorii największą w 5-cio falowym układzie to będziemy już niedługo świadkami przekroczenia granicy 100 zł. A to w połączeniu ze świetnymi wynikami q2 powinno dać spółce możliwość wejścia do Wig 20 przy następnej rewizji. Oczywiście to tylko moje spostrzeżenia