Forum Giełda +Dodaj wątek

Pięknie idą do góry co dalej?

Zgłoś do moderatora
Witam od jakiegoś czasu obserwuję tą spółkę, dziś znowu pojawiły się nowe informację http://examobile.com/examobile-ju-ponad-milion-uytkownikw-zainstalowao-nasze-aplikacje-5-3-108.html
Jak na razie rynek ich nie zauważa i kurs akcji nie rośnie, czy osoba z doświadczeniem branży it może odnieść się do informacji płynących z firmy oraz merytorycznie ocenić czy warto się tu angażować kapitałowo,

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EXAMOBILE 3,39% 6,10 2021-08-03 10:04:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.