Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  33,40 zł , zmiana od tamtej pory: 35,03%

piekna spółka

Zgłoś do moderatora
Ehh dziwi mnie, ze ciagle tak male obroty na oponeo. Takie dobre info ostatnio wpada, wyniki piekne, stabilnosc, piekna przyszlosc i ciagle takie male zainteresowanie.

simplywall.st/stocks/pl/retail/wse-opn/oponeopl-shares/news/oponeopl-wseopn-has-a-rock-solid-balance-sheet
  • piekna spółka Autor: rifler

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OPONEO.PL 2,97% 45,10 2021-01-21 15:30:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.