Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,30 zł , zmiana od tamtej pory: -15,22%

Piękna sesja dzisiaj a drewna brakuje Klon Mera

Zgłoś do moderatora
Spółki która skokowo poprawią wyniki

Ktoś pytał czy spółka ma zadłużenie ma jak każda

Większość co ma zadłużenie nie ma majątku a tutaj wystarczy sprzedać pakiet Klona i zadłużenie będzie zerowe

Ale po co jak odsetki idą w koszty i spółka z aktywami na poziomie 69 mln L powoli zmniejszy zadłużenie i zostaną aktywa a kurs z 20 mln podejdzie na 70-80 mln zł czyli 400%

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MERA 1,04% 1,95 2021-10-22 12:54:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.