Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  48,20 zł , zmiana od tamtej pory: -37,76%

Piękna Bańka

Zgłoś do moderatora
Dla tych którzy nie czytają sprawozdań finansowych:

1 80% przychodów Shopera to usługi obce, w tym głównie z Google co się za rok dwa skończy, z własnych usług nie są w stanie już nic wycisnąć
2 Shoper księguje bardzo agresywnie EBITDA , połowa EBITDA to koszty, rentowność operacyjna na poziomie 27% a wykazują zysk netto większy niż operacyjny = kreatywna księgowość
3 Rozsądna cena to ok. 20PLN za akcję

:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SHOPER -1,64% 30,00 2023-06-01 11:14:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.