A co tam słychać w PGNiG Termika? Jak rozwija się owocna współpraca między T2P a PGNiG ? Umowa o współpracy obowiązuje już od ponad roku. Pewnie wspólne projekty mnożą się jak króliki i są rozchwytywane jak świeże bułeczki. Prezes tylko przez wrodzoną skromność zapomniał o tym poinformować. Tak, jak całkiem niedawno o tym, że znowu został prezesem. Oj, Gapcio z tego naszego prezesa.