Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,15 zł , zmiana od tamtej pory: -38,54%
Movens Venture Capital chce odkupić od PGE Nowa Energia pakiet akcji 4MobilityPAP - Biznes
19 sie 2021, 18:56

19.08.2021, Warszawa (PAP) - Movens Venture Capital złożył spółce PGE Nowa Energia wstępną ofertę odkupu wszystkich akcji 4Mobility posiadanych przez akcjonariusza większościowego - podało 4Mobility w komunikacie. Movens Venture Capital poinformowała, że po dokonaniu odkupu akcji przewiduje opcję dalszego finansowania rozwoju 4Mobility.Większościowym akcjonariuszem 4Mobility jest PGE Polska Grupa Energetyczna, która ma ponad 51 proc. udział w kapitale zakładowym tej spółk

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EDINVEST -0,53% 3,78 2021-12-03 14:17:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.