Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,48 zł , zmiana od tamtej pory: -35,42%

pesymiści Indaty

Zgłoś do moderatora
jesteście jak.........jak zdarta płyta Cd ;) która non-stop powtarza sie.... Lub co gorsza wrzuca w rozmowy linki z wiadomości, które pojawiły się na głownej stronie, ....a każdy czytac jednak potrafi ;)
Co do informacji, to nie mówie że jest ona dobra, bo nie jest...ale to tylko 1 bank, a banków i para-banków jest mnóstwo. I tak to jest niestety, albo i stety że banki nie dają wszystkim kredytów, bo sprawdzaja ich mozliwosci, itd itd...
Ale para-banki dają juz wszystkim, bo są duzo wiecej oprocentowane i jak ktos nie splaca to zabieraja mu potem wszystko.

Reasumujac, wypial sie na nich 1 bank, za chwile może i wypnie się 2, może i 3...... i nic sie nie stanie, bo zapewne z 1-ym nie rozmawiali, ani nie rozmawiaja. Są instytucje, które nawet, a może i w szczegolności spółkom którym się nie wiedzie.... dadzą, dawali i zawsze bedą dawać kase, bo z tego żyją!

I my, pozyjemy, zobaczymy. Jedno jest pewne, nie wazne co my bedziemy tu pisac, tam kurs od tego i tak nie zalezy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INDATA 6,90% 0,31 2018-04-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.