Forum Giełda +Dodaj wątek

perspektywy rozwoju

Zgłoś do moderatora
Jak te zobowiązania przełożą się na rozwój rynku, widać na przykładzie recyklingu szkła. - Największy potencjał, jeśli chodzi o rozwój rynku związanego z recyklingiem, ma szkło opakowaniowe. Wynika to z zapóźnienia Polski w zbiórce i w realizacji obowiązków odzysku - mówi Adam Krynicki, prezes Krynicki Recykling. Obecnie w Polsce zbiera się 40 proc. szkła wprowadzonego na rynek. - Jeśli na rynek trafi 1,2 mln ton szkła, albo i więcej - to daje to 700 tys. ton obowiązkowego odzysku. W niektórych opracowaniach mówi się, że będzie to nawet 800 tys. ton - tłumaczy Krynicki. Dzięki temu, przychody samego Krynickiego wzrosną z 16 mln zł obecnie do 100 mln zł rocznie.

wiecej na stronie krynicki.com.pl

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KREC 2,81% 6,58 2020-10-29 16:40:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.