część forumowiczów tworzy teorie o inwestorze, o pfr, o przetargach za 170 mln... A tu jest prosty ruch prezesa. Odsetkami z obligacji zamiennych wypłaconych przez Cognor, Holdco pokryje koszt odsetek z tyt. obligacji, które będzie musiał zapłacić funduszowi powiązanemu z pfr. Nie są znane warunki emisji jednych i drugich, ale myślę, że mniej więcej będą to równe kwoty. Prezes z dywidendy spłaci fundusz - zostaną mu akcje z obligacji. Prezes gra w swoją grę, dywidenda w podanej wcześniej wysokości 1,23 będzie, bo jak wynika z powyższego wywodu jest potrzebna, ale walnego raczej spodziewam się w czerwcu - podobnie jak w ub.r. W takim układzie espi z tym związane pojawi się na przełomie maj/czerwiec